Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Winning Eleven
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-07, 20:14   

I koszyk: Holandia, Arsenal, Brazylia, Inter
II koszyk: Anglia, Hiszpania, Francja, Man
III koszyk: Chelsea, Argentyna, Fc Barcelona, Spec
IV koszyk: wolny los, wolny los, wolny los, Juventus

Losowanie proste jak drut, w każdej grupie po jednej drużynie z każdego koszyka. 1 grupa będzie 4 zespołowa. Awans dwie najlepsze drużyny z grupy. Zasady standardowe najpierw liczą się punkty, potem bezpośredni mecz, potem bramki, potem kto więcej strzelił. Potem dodatkowy mecz. Przy kilku drużynach z takim samym dorobkiem robi się dodatkową tabelkę między zainteresowanymi. Gramy po jednym meczu.

Po fazie grupowej gramy mecz i rewanż. Bez bramek strzelonych na wyjeździe i bez golden-silver-golów . Przy remisowym starciu grany jest trzeci mecz i dopiero w nim ewentualne rzuty karne (bez dogrywki). Finał jest jeden. Poniżej drabinka

Ćwierćfinały:

a) 1A - 2D
b) 2A - 1D
c) 1B - 2C
d) 2B - 1C

Półfinały:

A) wygrany a) - wygrany c)
B) wygrany b) - wygrany d)

Finał:

wygrany A - wygrany B

Mecz o 3 miejsce:

przegrany A - przegrany B

Losowanie odbędzie się w dniu jutrzejszym, tylko niech znajdę sierotkę.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-09-07, 20:22   

Grupa śmierci dla mnie:
Holandia
Anglia
Barca
Juve

Najlepsza grupa dla mnie
Inter
Manu
Barca
wolny los :D

czaki90

Wysłany: 2007-09-09, 10:10   

IX kolejka:
Francja - Hiszpania 0:1 (Xavi)

Trener Hiszpanii: Zagraliśmy kolejny dobry mecz na 0 z tyłu. Mecz cały czas był bardzo wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna miała kilka sytuacji strzeleckich. Ładnym strzałem popisał się Henry, który uderzał nożycami jednak Casillas był na posterunku. Decydująca akcja meczu miała miejsce w 82 minucie kiedy ładną, indywidualną akcją popisał się Xavi i umieścił piłkę w siatce obok bramkarza. Kolejna akcja mogła pogrążyć Francję, jednak Villa w sytuacji sam na sam uderzył prosto w bramkarza. Teraz trzeba się przygotować do II rundy oraz Pucharu, aby tam powalczyć o jak najlepszą pozycję.

Trener Francji: Wyrównany mecz, ale jedna akcja, pod koniec meczu przeważyła. Będę walczył w pucharze i mam nadzieję, że poradzę sobie lepiej niż w lidze.

Radzio

Wysłany: 2007-09-09, 12:26   

czaki, słaby się zrobiłeś 1-1 (k4-5) 3-1 :)

czaki90

Wysłany: 2007-09-09, 13:02   

Spoko, spoko. Jak gram o punkty to się mobilizuje :-)

Spec

Wysłany: 2007-09-09, 15:49   

Rozumiem ze nie moga sie powtarzac druzyny ? Jesli tak to biore WKS a jak nie to Arsenal :P

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-09, 17:17   

nie mogą, markol zmienił na Portugalię, Spec WKS. Losowanie później, nie znalazłem sierotki.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dezi

Wysłany: 2007-09-09, 18:28   

Wnoszę prośbę o zmienienie drużyny dla mnie z Argentyny, którą dotychczas grałem na Włochy, którymi chciałbym teraz grać. Z góry dziękuję!
Orlęta Łuków!

Radzio

Wysłany: 2007-09-09, 20:09   

Brazylia, Man Utd, Barcelona, Portugalia

heh grupa wymarzona :D ciekawe czy Saqiev bedzie Brazylią

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 20:16   

Ciezka grupa, ale dam rade.
Najciekawszy bedzie pewnie mecz rodzinny. ;>

Tylko klopot z Saqiev'em, dobrze mu idzie. Trzeba bedzie najpierw zagrac spara przed oficjalnym meczem bym poznal jego slabe strony. ;>

SaqieV

Wysłany: 2007-09-09, 20:20   

nie posiadam takowych :D
(no może jak sie wkurze to nie raz mi nie idzie... :D )

bartlomeo

Wysłany: 2007-09-09, 20:26   

Nie ma to jak byc skromnym Saqiev co?

Z markollem to beda derby rodziny :morda:
Grupa jak dla mnie trudna. Zobaczymy.

molek

Wysłany: 2007-09-09, 20:50   

A ja nie będę skromny i powiem że w meczach grupowych liczę na bilans bramek +7/8 :)

Radzio

Wysłany: 2007-09-11, 18:02   

kurde. Kiedy zaczynamy puchar ? Mój aktualny przeciwnik nie jest chętny do gry :) GRAJCIE MECZE !!

czaki90

Wysłany: 2007-09-11, 18:37   

Zobacz sobie na pingi niektórych i dowiesz się dlaczego jeszcze nie zaczynamy pucharu...

Radzio

Wysłany: 2007-09-11, 18:59   

na cybernecie nie ma takich pingów bo grałem. Nie rozumiem was...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-11, 19:12   

Mówiłem by grać na Cybernecie - to oficjalny od niedawna serwer środowiska gry. Tamten może się sypać jeszcze jakiś czas. Niemniej pierwszy mecz turnieju sie odbył

Anglia - Holandia 1:1 (1:1)
? - Van Niesterooy

Mogę powiedzieć dokładnie to samo co Zupa wczoraj. Gra była wyrównana i remis, w 40 minucie z boiska wylatuje Terry (Anglia) przy okazji kontuzjując najlepszego zawodnika - Van Nisterlooya. W 58 minucie na czystą pozycję wychodzi jego zmiennik Kuyt i zostaje powalony, druga czerwona. Anglicy zmieniają taktykę na 1-5-2-1-0. Mam dwie poprzeczki ale ogólnie taki tłok, że nie dałem rady. Angole każdą piłę do przodu przed siebie. Szkoda punktów

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-09-11, 20:25   

Barca - Man.utd. 1-0 (0-0) Messi

Radek Ferguson: To był horror. Takiej nie skuteczności swoich piłkarzy nie widziałem juz dawno. 3 słupki, 1 poprzeczka i kilka nie wykorzystanyc setek. Trzy punkty zapawnił nam Leo, po tym jak po podaniu z narożnika pola karnego uderzył w długi róg nie do obrony. Po tym meczu jakąś godzine nie mogłem opanować nerwów. Teraz zajmiemy się nad poprawą skuteczności by być gotowym na mecz tej grupy, oczywiście jest nim Brazylia. Nigdy ona nam nie leżała ale szczególnie zależy nam na 3 ptk w tym meczu.

Skuter

Wysłany: 2007-09-12, 15:01   

Anglia - Holandia 1:1 (1:1)
Joe Cole - Van Niesterooy

Kolejny sukces na Wembley w wykonaniu polskiego szkoleniowca. Pomimo dwóch czerwonych kartek i ogromnego naporu ze strony Pomarańczowych moi zawodnicy zagrali na maksimum swoich możliwości.
Zawodnik meczu wg. selekcjonera: Paul Robinson (Anglia).

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 15:31   

Z powodu ze mam zalozony gips na 2 tygodnie nie moge rozgrywac meczy w lidze oraz pucharze :sick: jak ktos chce moze na ten czas przejac druzyne francji

czaki90

Wysłany: 2007-09-12, 15:38   

Puchar Forum - grupa A
Hiszpania - Chelsea 1:0 (Xavi)

Trener Hiszpanii: Dobry mecz w naszym wykonaniu jednak niepokoi nas bardzo niska skuteczność naszych napastników. Przez cały mecz przeważaliśmy i stwarzaliśmy dużo sytuacji podbramkowych jednak brakowało dokładnego uderzenia. Przeciwnik nastawił się na częste wybicia piłki i kontratak. Wynik meczu, w ostatnich minutach, strzałem zza pola karnego w długi róg bramki popisał się Xavi. Cieszy nas zwycięstwo, ale trzeba popracować nad skutecznością.

czaki90

Wysłany: 2007-09-12, 15:39   

Cytat:
Z powodu ze mam zalozony gips na 2 tygodnie nie moge rozgrywac meczy w lidze oraz pucharze :sick: jak ktos chce moze na ten czas przejac druzyne francji

I znowu ta nieszczęsna Francja...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-12, 15:39   

heh no to zajebiście :) mamy pierwszą sensację. Włochy w ćwierćfinale!!
W sobotę z czakiem żartowaliśmy, ze tak się moze stać :D

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

SzczepO
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 15:53   

Dev wykrakales kurde :sick:

Skuter

Wysłany: 2007-09-12, 16:18   

Dosyć dobrym rozwiązaniem IMHO byłoby przeniesienie jednej drużyny z grupy C do D, ponieważ wtedy każda grupa liczyłaby po 3 zespoły i rywalizacja mogłaby toczyć się na równi dla wszystkich.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-12, 16:21   

za późno, zagrano już mecze. Pretensje do Francuzów, że złamali sobie reke

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2007-09-12, 16:25   

Dev napisał/a:
za późno, zagrano już mecze. Pretensje do Francuzów, że złamali sobie reke

Dobra, okej :) Tylko sugerowałem.

Czubek

Wysłany: 2007-09-12, 16:50   

Puchar
Chelsea - Intrer 2:2

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 16:51   

Chelsea - Intrer 2:2

izba-już wiem jak czuł sie zupa po meczu z lublinianka...poza tym jestem chory a nie chciałem opóźnić rozgrywek...remis to remis 1 pt jest

Radzio

Wysłany: 2007-09-12, 18:03   

Na maile dostałem wiadomśc z forum weol, w której było napisane że będzie się toczył mecz pomięczy polskim weolem a argentyńskim weolem. Szukają tam chętnych. Zapisałem się tam do tej ligi i czekam na powołanie do reprezentacji. Z polski bedzie grało 16 osób tak samo jak z argentyny :) Może zostanę reprezentantem Polski w weola :spy: :eek:

Skuter

Wysłany: 2007-09-12, 18:58   

mistrzu995 napisał/a:
Na maile dostałem wiadomśc z forum weol, w której było napisane że będzie się toczył mecz pomięczy polskim weolem a argentyńskim weolem. Szukają tam chętnych. Zapisałem się tam do tej ligi i czekam na powołanie do reprezentacji. Z polski bedzie grało 16 osób tak samo jak z argentyny :) Może zostanę reprezentantem Polski w weola :spy: :eek:

W WEOL-a szans nie masz, ale w bierki... :kekeke: Mistrzu. Musiałbyć kilka lat trenować, a nie, że się zapiszesz i klękajcie narody. To nie Tibia.

Radzio

Wysłany: 2007-09-12, 19:19   

Sk8ter napisał/a:
mistrzu995 napisał/a:

W WEOL-a szans nie masz, ale w bierki... :kekeke: Mistrzu. Musiałbyć kilka lat trenować, a nie, że się zapiszesz i klękajcie narody. To nie Tibia.

:) nie wierzysz we nie ?? :ban: Można spróbowac :)

izba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 20:12   

Inter - Hiszpania 2:0

izba - awans!!!!

czaki90

Wysłany: 2007-09-12, 20:15   

Puchar Forum - grupa A
Inter - Hiszpania 2:0

Trener Hiszpanii: Nie był to dla nas bardzo ważny mecz, gdyż mieliśmy już zapewniony awans. Moi zawodnicy nie wysilili się za bardzo, ale ten mecz można było zremisować. Nie rozpaczamy po porażce tylko czekamy na wyłonienie naszego kolejnego przeciwnika.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-13, 09:43   

Mistrzu ważne by sobie stawiać cele :) Nie to bym cię sprowadzał na ziemię, ale coś napiszę. Widziałem na tamtym forum twoje zgłoszenie. Chyba byś był jednym, który dostał się do reprezentacji, a nie grał w ligach. turniejach.
W zimie kiedy szał na issa ogarnął forum 4 ligi sporo siedziałem na tych serwerach i spotkałem tego Czarnego - głównego admina WEOLu (notabene fanatyk Zagłębia L.). Zagrałem kilka sparingów - nawet w pierwszym zremisowałem, a potem było 0:4, 0:5 coś na ten deseń. Co się okazało? W ich ligach jest szereg obostrzeń np. jest zakaz używania niektórych kombinacji klawiszowych np. 1-2. Co np. mnie wtedy kompletnie eliminowało, bo inaczej grać nie umiałem. Inna sprawa to zagraj sobie z kimś dobrym z tego forum albo z zagranicy.

GRAĆ URWAŁ NAĆ MECZE W NASZYM PUCHARZE!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Spec

Wysłany: 2007-09-13, 17:03   

4:2 Holandia - WKS (dobry wynik dev?)
Pierwsza polowa 2:1 i nasze zaspanie co tu duzo mowic... Jeden gol strzelony bez zachwytów. Druga połowa pierwsza akcja Holandii i gol... przebudzenie i nasz gole pozniej kilka groznych naszych sytuacji ale bramkarz Holandii widac ze wiedzial co robi.

PS:
Trzeba by kiedys panowie zorbic turniej w PRO 6 albo w PRO 2008 na swiezo jak wyjdzie ;] :thup:

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-13, 17:09   

Holandia - WKS 4:2 (2:1)
Van Nisterloy 2x, van Persie, Robben - Drogba, Romaric

Pierwsze 30 minut to był chyba najnudniejszy mecz rozgrywek - aut, faul, spalony, aut, faul, spalony i tak w kółko. Na szczęście otrzęśliśmy się z "wielkiej niemocy jaka nas ogarnęła" ( :D ). WKS mimo, że chyba nie przyzwyczajony do tego typu nawierzchni napędził nam sporo strachu. Za bardzo liczyliśmy ze będzie łatwo, szybko i przyjemnie. Grunt, ze jest awans.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 17:28   

Druzyna Portugalii ze wzgledu na slabe przygotowanie do rozgrywek postanowila oddac mecz pierwszej kolejki Pucharu Forum ktory mial zostac rozegrany z druzyna Brazylii walkoverem. Pozostale mecze beda rozegrane zgodnie z terminarzem.

Skuter

Wysłany: 2007-09-15, 22:08   

Anglia - WKS 0:0

Wiało nudą. Najważniejszy jest awans.

molek

Wysłany: 2007-09-16, 09:32   

Arsenal ( :ball: Henry, :ball: Gallas)2-1( :ball: Totti) Włochy

Wenger: Mecz czysto towarzyski, oba zespoły mają zapewniony awans do następnej rundy, chodziło tylko o to, z której pozycji w grupie mamy wychodzić. Zawodnicy grali na wielkim luzie, widać że nie są jeszcze przygotowani dobrze do następnej rundy ligowej, ale z dnia na dzień powinno się to poprawiać. Gratuluję przeciwnikowi ambitnej gry, w końcu Lehmann musiał skapitulować, chodź już od kilku meczy nie puścił gola.
Ostatnio zmieniony przez molek 2007-09-16, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 15:36   

Awaria klawiatury zmusza Mnie do przekazana a czas Pucharu druzyny Portugalii Brykowi. niestety, brak kasy na nowa, a polowa klawiszy nie dziala.

czaki90

Wysłany: 2007-09-18, 20:43   

Puchar Forum - Ćwiećfinał
Hiszpania - Arsenal 2:0 (L.Garcia, Villa) i 1:1 (L.Garcia - van Persie)

Trener Hiszpanii: To były 2 najlepsze mecze jakie dotąd graliśmy. Widać było, że moim zawodnikom bardzo zależy na awansie do półfinału i dopieli swego. Pierwszy mecz był pod nasze dyktando, zaczął on się fantastycznie od pięknego strzału zza pola karnego L.Garcii, potem kontrolowaliśmy grę i rozbijaliśmy ataki przeciwników przed polem karnym. Później bramkę strzelił Villa i było po meczu. Drugie spotkanie było bardziej wyrównane. Akcje przenosiły się z jednego pola karnego na drugie. Na prowadzenie wyszła drużyna Arsenalu, jednak bliźniaczym strzałem, jak w pierwszym meczu, popisał się L.Garcia. W końcówce spotkania nasze wysiłki mogły pójść na marne, ale w bramce stał niezawodny Casillas i uchronił nas od porażki. Myślę, że na miano bohatera dwumeczu zasługuje L.Garcia. Cieszy nas zwycięstwo z tak dobrą drużyną i czekamy teraz na naszego przeciwnika w półfinale.

Wenger: Mecz jak zwykle między tymi drużynami zacięty, jednak dziś skuteczniejsza była drużyna Hiszpanii. Przez cały czas stresowali mnie swoimi strzałami z dystansu, po których padły niestety dwa gole. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak bramkarz przeciwników był w znakomitej formie. Szkoda że tak wcześnie odpadamy, wiem że wielu upatrywało w nas faworyta jednak zawiedliśmy ich oczekiwania. Ciesze się z tego że porażka jest w Pucharze Forum, a nie w lidze.

SaqieV

Wysłany: 2007-09-18, 21:03   

Brazylia 1-1 Barcelona ( :ball: Robinho - :ball: ?)

Radzio

Wysłany: 2007-09-20, 15:15   

Brazylia - Barcelona (1-1)Robinho -Eto

Radek Ferguson: Pierwsza połowa była badaniem z mojej strony przeciwnika. Zaczęło się świenie. 15 minuta i Samuel strzelił swoją 1 bramke w pucharze. W 37 minucie błąd obrony i Robinho z 10 metrów strzelił od słupka do naszej bramki. Chwile póżniej mogłem prowadzić 2-1 lecz Eto nie potrafił umieścić piłki do pustej bramki. W drugiej połowie mieliśmy optyczną przewagę. Znów Eto nie popisał się skutecznością. Z 5 metrów z główki trafił w słupek. Wynik cieszy, gdyż każdy punkt z tym rywalem to jest sukces. Awans mamy już praktycznie zapewniony.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-20, 15:21   

Komisja Pucharu cofnęła walkower dla zespołu Brazylii w meczu z Portugalią. Portugalię zastąpiła inna drużyna (zmiana gracza), stąd taki wynik mógłby być krzywdzący dla pozostałych drużyn z grupy.

Jednocześnie Komisja ubolewa nad brakiem profesjonalizmu u niektórych ekip.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Ostatnio zmieniony przez Dev 2007-09-20, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  

Radzio

Wysłany: 2007-09-20, 15:23   

a co bedzie z naszą ligą ??

SaqieV

Wysłany: 2007-09-20, 15:25   

Komisja jest jak OE, czyli niepoważna...
Nie muszę tego komentować. Powiem tylko, że rezygnuje z dalszej gry w jakichkolwiek pucharach.

PS. FZPN, FZPN jebać, jebać FZPN!!!
:closed:
Ostatnio zmieniony przez SaqieV 2007-09-20, 20:45, w całości zmieniany 2 razy  

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-09-20, 15:29   

Przypominam, że rezygnując z gry w lidze zrobisz wszystkim spory burdel :) Nie będzie wiadomo co z tobą zrobić. Takim zachowaniem sam stajesz się niepoważny, najpierw przeciągając grę, a teraz foch :)

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2007-09-20, 15:32   

Komentarz po sensacyjnej wiadomości o Brazylii

Radek Ferguson: Wokół pucharu wybuch skandal. Zespół Brazylii zachował się nie honorowo, gdyż nie przyjął do wiadomości weryfikacji walkoweru przez FZPN. Jest mi przykro iż taka dobra drużyna jak Canarinios wycofała się z jakichkolwiek pucharów.

Radzio

Wysłany: 2007-09-20, 18:43   

Barcelona - Portugalia 2-0 (Eto x2)

Radek Ferguson:Potraktowaliśmy ten mecz jako rozbieganie przed dwu meczem z Anglią. Portugalia nie miała nic do powiedzenia w tym meczu.

Odpowiedz do tematu