Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyscyplina!
Autor Wiadomość
Skuter

Wysłany: 2007-05-05, 20:53   Dyscyplina!

Panowie i Panie. Już od jakiegoś czasu obserwuję na forum jeden duży problem: 3/4 użytkowników nie umie się nim wogóle obsługiwać! Wiem, że i tak prawie nikt tutaj nie zagląda, ale może spróbuję wypisać Wasze najczęstsze grzechy główne. Proszę potraktować mnie poważnie.

Oto one:
- Pisanie postów nic nie wnoszących do tematu dyskusji - wiadomości typu tak tak, zgadzam się i podobne będą od razu kasowane. Czy Wy piszecie dla dodania sobie postów w liczniku, zaniżenia poziomu dyskusji, czy jest to Wasz skromny fetysz :morda: !? Zastanówcie się kilka razy, czy warto napisać tego posta czy po prostu zamknąć dziób i czekać na dalsze rozwinięcie się tematu.
- Przeklinanie w postach. Od czego jest znak "*" do cenzurowania? Świadczy to tylko o Was i o Waszej kulturze, a także daje forum wspaniałe świadectwo na zewnątrz.
- Czytanie ze zrozumieniem - to jedna z Waszych największych bolączek. Ciężko tak poczytać kilka postów wyżej co zostało dopisane, niż dodawać bezsensowny post i zaczynać w ten sposób znowu ten sam wątek?

Jak coś sobie przypomnę to dodam. Pragnę jeszcze napisać, że od dzisiaj za każde nieprzestrzeganie netykiety oraz ogólnie panujących zasad dobrego wychowania moderatorzy będą bezwzględnie udzielali ostrzeżeń, a nawet mogą zablokować na tydzień możliwość pisania w wybranym dziale.
Pierwsze ostrzeżenie otrzymuje już dzisiaj Dezi. On chyba wie już za co. Pisanie nie na temat to jego specjalność. Ostrzeżenie od wartośći 2.

Mam nadzieję, że weźmiecie sobie to do serca. Nie, w żadnym wypadku nie chcemy Was karcić, albo zniechęcać na pisaniu. Chodzi nam o ogólnie pojęte dobro ogółu. Chcemy podnieść poziom forum, ale jednocześnie zachować jego pierwotny stan. Proszę o konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam i życzę dalszego, miłego pisania.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2007-05-10, 23:52   

Wszystko co napisał SK8ter się zgadza. Błędy widzę też u siebie. Min poprawność językowa i składniowa postów, ortografia oraz wulg.

Dodam też coś od siebie o prowadzeniu dyskusji. Mamy z tym b.duży problem. Nie potrafimy dyskutować! Co więcej nie umiemy się pięknie kłócić. Bo zmagania userów o przeciwnych opiniach mogą być bardzo ciekawe. tylko trzeba się umieć inteligentnie spierać. A u nas są trzy wyjścia. Właściwie cztery. Pierwsze przytakiwanie. Drugie nagłe znikanie tzn. nie kontynuowanie dyskusji poprzez ulotnienie się z tematu jak kamfora. Trzecie - głupia odzywka i obok niej nadmierne wykorzystywanie mordy ( :morda: ). Myślicie ze jak postawicie tą mordę to już jest śmieszne i nieważne co jest napisanie. Już mnie to wkurza. No i ostatnia wersja - obrażanie się. Ścięcie drugiego rozmówcę poprzez jakieś wyciągnięcie brudów lub mało inteligentny koment.

A fora jak ich nazwa wskazuje są dyskusyjne! Trzeba umieć dyskutować z argumentami. Trzymać swoje zdanie ale popierać je w ciekawy sposób. A nie ucinać jdnozdaniowcami.

No i to rozumienie czytanego tekstu.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Skuter

Wysłany: 2007-05-21, 19:11   

Dzisiaj mam dobry dzien i rozgrzeszyłem elipa, deziego i molka. Nie macie ostrzezen, ale zeby mi to bylo ostatni raz ;)

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!

Czubek

Wysłany: 2007-05-21, 19:13   

Podziękujcie ładnie wujkowi! :mrgreen:

markoll
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 20:20   

Jeszcze ossto!
Jeszcze ossto!

Chociaż Ci których oczyściłeś chociaż maja coś w głowie. ;]

elip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-21, 20:36