Kolejka 10 - 4-5 października Sobota/Niedziela
Autor
Wiadomość
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-09-29, 07:56 Kolejka 10 - 4-5 października Sobota/Niedziela
Kolejka 10 - 4-5 października Sobota/Niedziela
Orlęta Łuków - Stal Mielec
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik
Spartakus Szarowola - Resovia
10 kolejkę LIGI TYPERÓW typujemy do 4 października 2008 r. (sobota do godz. 14.55)Wszystkie typy oddane po w/w terminie zostaną w całości ANULOWANE.
kapitan_bomba
Dołączył: 18 Paź 2006 Posty: 565
Wysłany: 2008-09-29, 09:11
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2- 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1-0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 3-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-0
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Resovia0-3
janach
Dołączył: 18 Cze 2008 Posty: 133 Skąd: Łuków/Kraków
Wysłany: 2008-09-29, 18:08
Orlęta Łuków - Stal Mielec 3- 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2-0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 0-0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-2
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 0-1
Spartakus Szarowola - Resovia 1-4
_________________
Radzio
Dołączył: 02 Kwi 2006 Posty: 893 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-29, 18:37
Orlęta Łuków - Stal Mielec 1-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 3-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-0
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
_________________ W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
narcyzka17
Dołączył: 17 Cze 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-30, 09:08
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2-2
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1-1
Spartakus Szarowola - Resovia 0-3
czaki90
Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-30, 16:01
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 0:1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1:2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 1:0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Resovia 0:3
Popek
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-09-30, 16:42
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 0-0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 3-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 2-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
_________________ JP !
Dezi
Dołączył: 19 Sty 2007 Posty: 628 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-09-30, 17:58
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 3-2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 3-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Resovia 0-4
_________________ Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
klimas
Dołączył: 01 Kwi 2007 Posty: 13
Wysłany: 2008-09-30, 23:11
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1:1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2:1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2:0
Spartakus Szarowola - Resovia 1:2
SaqieV
Dołączył: 13 Maj 2007 Posty: 717 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-01, 07:16
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 0-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1-2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 2-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Resovia 0-3
_________________
Skuter
Dołączył: 19 Mar 2006 Posty: 2362 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-01, 13:56
Orlęta Łuków - Stal Mielec 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 0:0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2:0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 0:1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:0
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:1
Spartakus Szarowola - Resovia 0:4
_________________
Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
mitQ
Dołączył: 06 Kwi 2006 Posty: 3 Skąd: UKF
Wysłany: 2008-10-01, 16:21
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1-0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 1-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
Kris1908
Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 0
Wysłany: 2008-10-01, 19:26
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 3-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
Dev
Romantyk futbolu
Dołączył: 25 Mar 2006 Posty: 2644 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-02, 12:28
Orlęta Łuków - Stal Mielec 3:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2:1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2:0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:2
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2:1
Spartakus Szarowola - Resovia 0:4
_________________
ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
Łukcio-Łuków
Dołączył: 07 Kwi 2006 Posty: 89
Wysłany: 2008-10-02, 12:35
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-0
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
Czubek
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 2981 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-02, 15:28
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1:2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 3:1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0:0
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Resovia 0:3
_________________Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...
E
Dołączył: 29 Kwi 2007 Posty: 303 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-02, 16:06
Orlęta Łuków - Stal Mielec 3-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-2
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1-0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-3
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 3-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-5
pklimo
Dołączył: 30 Cze 2008 Posty: 21 Skąd: Stanin/Łuków
Wysłany: 2008-10-02, 18:17
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 0-2
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-2
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 2-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Resovia 1-3
bartlomeo
Dołączył: 30 Sie 2006 Posty: 298 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-02, 22:21
Orlęta Łuków - Stal Mielec 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2:0
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2:1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 0:0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:2
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:1
Spartakus Szarowola - Resovia 0:3
Pawel997
Dołączył: 12 Sie 2007 Posty: 70 Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-10-03, 07:05
Orlęta Łuków - Stal Mielec 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:2
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1:1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2:0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1:2
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:0
Spartakus Szarowola - Resovia 0:4
Chojnak [Usunięty ]
Wysłany: 2008-10-03, 14:08
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 3-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-1
Spartakus Szarowola - Resovia 1-4
PPp [Usunięty ]
Wysłany: 2008-10-03, 16:59
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-1
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 3-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 2-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 3-1
Spartakus Szarowola - Resovia 0-3
LEGION_UKF
Dołączył: 04 Kwi 2006 Posty: 940
Wysłany: 2008-10-04, 06:09
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 2-1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 3-1
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 2-0
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 0-1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 2-0
Spartakus Szarowola - Resovia 0-2
_________________ Tańczymy labada, labada, labada. Tańczymy labada małego walczyka. HEJ