Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         

Poprzedni temat :: Następny temat
III liga lubelsko - podkarpacka
Autor Wiadomość
fredek889

Wysłany: 2012-08-11, 13:44   

Przyda się gdy będziemy grać mecze z podkarpackimi drużynami... Bo wówczas raczej nie zawsze będzie możliwa relacja live na Lubgolu.

A tymczasem:

http://lubgol.pl/news,564...radzyn-podlaski

No i cóż Radzyń znowu w ostatniej chwili zaskakuje jakimiś transferami. W sumie to będę teraz mieli dość mocny zespół... Natomiast na Białej może się to dość mocno odbić, poprzez stratę 3 podstawowych zawodników stanowiących o sile ich drużyny.

Czubek

Wysłany: 2012-08-11, 14:27   

Dalem nowy temat.

No ten Hołowienko to dobry zawodnik chyba, duze wzmocnienie dla Radzynia i osłabienie Białej.

fredek889

Wysłany: 2012-08-12, 20:58   

Bardzo bałem się o to jak będzie wyglądała gra zespołu na inauguracje po tym co widziałem w sparingach. Myślę, że nasze Orły zasłużyły na to zwycięstwo. W przekroju meczu były zespołem lepszym. Tylko szkoda tej słabej skuteczności bo zmarnowano kilka dogodnych sytuacji. Cieszy mnie dobra postawa nowych zawodników. Bondara ma na prawdę niezłe umiejętności, defensywa w której zagrało dwóch nowych graczy również wypadła przyzwoicie. Do tego na ławce mamy kilku dobrych zmienników, także może będzie dobrze w kolejnych spotkaniach ;)

Bobo

Wysłany: 2012-08-12, 21:59   

Kirył nie dostanie kubeczka za to że nie strzelił 100%.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-08-12, 22:54   

To był ciekawy mecz, można nawet rzec.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2012-08-16, 16:18   

Wczorajszy mecz słaby. O ile w pierwszej połowie jeszcze coś grali i spotkanie było wyrównane, to w drugiej cięzko bylo wymienic chociaz kilka podań...

Liga chyba będzie wyrównana - po 2 kolejkach tylko Stal Sanok (ktora swoja droga jeszcze tydzien temu nie byla pewna startu w rozgrywkach) wygrała dwa mecze.
Natomiast odstawać chyba będzie Stal Krasnik

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-08-16, 18:08   

A grała z dwoma beniaminkami. Lublinianka też nie daje rady, więc jednak jest różnica między 3 a 4 ligą spora. Bo Chełmianka jednak też miała grać w 4 lidze, więc toczyliśmy z nią wyrównany bój.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2012-08-16, 19:01   

Jakaś różnica między tymi ligami jest owszem, ale raczej nie aż tak drastyczna... Moim zdaniem większość naszych piłkarzy ma potencjał na granie w III lidze. Chłopaki muszą grać uważniej, zapieprzać przez 90 minut, bo inaczej to się tak kończy jak w Sanoku. Przestawić się mentalnie na ten III ligowy poziom.. W IV lidze takie przestoje w grze nie odbijały się aż tak negatywnie, bo po prostu były to słabsze zespoły które nie potrafiły tego wykorzystać.

Co prawda nie byłem na meczu, ale obejrzałem skrót, czytałem relację i wynika że pierwsze 45 zagrali jak III ligowcy, natomiast drugie już na niższym poziomie... nie wiem czy zabrakło im sił, czy coś innego... Co prawda był to dość daleki wyjazd. Szkoda tej zmarnowanej sytuacji Bugi, bo wówczas może byłyby jakieś punkty, ale to tylko gdybanie.

Jeśli chodzi o Lubliniankę to trochę dziwne dla mnie że aż tak słabo im idzie... Praktycznie każdy beniaminek jakoś się tam wzmocnił. Nie którzy zarzucają ich trenerowi stawiania na swoich pupilków, a nie na tych najlepszych graczy. Na chwilę obecną drużyny które będą walczyć o utrzymanie to: Lbn, Biała, Przeworsk, Chełmianka i nasze Orlęta. Choć oczywiście to wcale nie takie przesądzone, bo to dopiero początek sezonu. Tak na prawdę dopiero po 4-6 meczach będzie mniej więcej wiadomo na ile stać jaki zespół.

Liczę na to, że w meczu z Karpatami się zrehabilitują... Trzeba to wykorzystać, że przeciwnik będzie miał dość długą podróż do Łukowa.

LEGION_UKF

Wysłany: 2012-08-17, 08:12   

fredek889 napisał/a:
Na chwilę obecną drużyny które będą walczyć o utrzymanie to: Lbn, Biała, Przeworsk, Chełmianka i nasze Orlęta
"
O Kraśniku nie wspomniałeś

fredek889

Wysłany: 2012-08-17, 08:38   

LEGION_UKF napisał/a:
O Kraśniku nie wspomniałeś

Kraśnik to już niestety jest w IV lidze... Po meczu z Przeworskiem kiedy to przegrali tylko 4:2 myślałem, że tak źle to jednak z nimi nie jest. Ale... Jasło potwierdziło że Kraśnik nie ma drużyny na III ligę. Natomiast Przeworsk chyba jest niezbyt mocny (jeśli to prawda, że momentami to Kraśnik przeważał w tamtym meczu).

fredek889

Wysłany: 2012-08-18, 19:09   

Dzisiaj swoje mecze u siebie przegrały Biała, Przeworsk i Lublinianka. I chyba się już potwierdza kto będzie walczył o utrzymanie. W sumie to dzisiejsze wyniki są korzystne dla Orląt. Oby jutro chłopaki postarali się o 3 pkt to uda się nam odskoczyć od tych drużyn na 5-6 pkt. Teraz w 3 lidze, każde zwycięstwo jest ważne i lepiej smakuje ;)

Pp1988

Wysłany: 2012-08-18, 20:10   

Dziwię się, że ktoś uważa, że bronimy się przed spadkiem. Mamy ciekawą, młodą drużynę z doświadczonymi zawodnikami. Oby tylko była kasa dla piłkarzy i środek tabeli jest spokojnie do zdobycia.

fredek889

Wysłany: 2012-08-19, 19:30   

Pierwsze 15 minut to był dosłownie horror... Karpaty robiły co chciały z naszą defensywą. Poprzeczka, słupek i kilka groźnych strzałów, może tylko dwa razy byliśmy wtedy pod bramką przeciwnika. Dopiero w miarę upływu czasu gra zaczęła się wyrównywać. W drugiej połowie były wymiany ciosów, choć to Karpaty miały bardziej klarowne sytuacje. Wkurzało mnie bezsensowne usiłowanie wbiegnięcia w pole karne, zamiast przedrzeć się przez obronę podaniami, a tak większość akcji kończyła się przed polem karnym...

Bohaterem meczu bezdyskusyjnie Włodek Lisiewicz, to chyba jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) mecz w Orlętach. Wyciągnął masę groźnych sytuacji i kilka setek... Dobry mecz zagrał też Krzysiek Kierych, po jego wejściu zdecydowanie poprawiła sie gra w środku pola. Dużo z przodu napracowali się Michał Bondara (nie wiem czemu dziadki buczeli jak schodził, bo na to nie zasłużył), oraz Darek Dziewulski.

Podsumowując, to trochę brakuje nam ognia i pomysłu w ofensywie, oraz zdecydowanie doświadczenia w defensywie. Defensywa to na prawdę u nas duży problem. O utrzymanie będzie na prawdę bardzo ciężko...

R4obson

Wysłany: 2012-08-19, 19:41   

no doświadczenia brakuje w naszej defensywie i chyba zgrania obrońców bo niektórzy dołączyli niedawno . Co do Bondary to dziadki już buczeli od samego początku żeby 15stkę zdjąć z boiska.

fredek889

Wysłany: 2012-08-19, 19:46   

R4obson napisał/a:
Co do Bondary to dziadki już buczeli od samego początku żeby 15stkę zdjąć z boiska.

z 15 to grał Jaszczyński... Na początku meczu to prawda, robili co chcieli na jego prawej stronie obrony...

R4obson

Wysłany: 2012-08-19, 22:53   

A to sorry za pomyłkę :-)

Czubek

Wysłany: 2012-08-25, 16:01   

No i smutek :(

fredek889

Wysłany: 2012-08-25, 16:08   

Przegraliśmy tylko 1:0, bo mogło być znacznie wyżej. Cóż to potwierdziło że jesteśmy jedną ze słabszych drużyn w tej lidze. Teraz w ciągu tygodnia 2 mecze u siebie z drużynami z Podkarpacia i jeśli nie będzie 3-4 pkt z tych meczy, no to sytuacja zacznie się mocno komplikować....

Basler

Wysłany: 2012-08-25, 21:20   

Ale się tabela ułożyła po 4 kolejce! W dolnej połowie tabeli na 8 drużyn jest 7 z lubelskiego!

fredek889

Wysłany: 2012-08-26, 20:28   

Basler napisał/a:
Ale się tabela ułożyła po 4 kolejce! W dolnej połowie tabeli na 8 drużyn jest 7 z lubelskiego!

Niestety drużyny z Lubelszczyzny (oprócz Tomasovii) niepokojąco bardzo słabiutko... Nie spodziewałem się, że Radzyń który na papierze ma w sumie dość mocny zespół ma bardzo słaby start. W sumie to akurat dobrze ;)

Coraz więcej pojawia się głosów krytykujących ustawienie i taktykę stosowaną przez trenera Różańskiego.... Szczerze mówiąc to trudno mi się odnieść do tych zarzutów bo mamy takich zawodników jakich mamy. Nie wiem w jaki sposób można by lepiej dostosować taktykę do możliwości zespołu... A wy jak uważacie?

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-08-26, 21:04   

Ja uważam, że po prostu mamy obronę dziurawą jak ser. Atak jest przyzwoity. I rozumiem trochę Różańskiego. Bo gdy Kierych i Matuszewski bardziej wspierają atak to jest więcej zawodników i łatwiej atakować i nie wracać napastnikom.

A Różański widzi co się dzieje w obronie (patrz skrót z Lbn) i każe obu def pomocnikom wspierać obronę. I boczni obroncy tez nie zapędzają się nigdzie. Tzn nie wiem co im mowi w szatni ale tak to wygląda z boku. Aż strach pomyśleć co by się stało gdybysmy zaatakowali większą liczbą graczy przy takiej defensywie. Ale to gdybanie. Gdyby nam się udało strzelić pierwszym gola od razu mecz się inaczej układa

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2012-08-29, 19:14   

Nie wiem... ale ten mecz traktuje prawie jak porażkę, bo powinniśmy go wygrać... Polonia była chyba najsłabiej grającą drużyną z jaką do tej pory graliśmy. Do tego co wyczyniał ten pseudo sędzia to już masakra.

Czubek

Wysłany: 2012-08-29, 19:53   

Mieliśmy więcej okazji niz przeciwnicy w tym i 100% jak ta Bugi w drugiej polowie. Niestety zawodzi skuteczność.

A sędzia...jeszcze kilka dni temu gwizdał na meczu w naszej okręgówce...

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-08-30, 07:34   

Czubek napisał/a:

A sędzia...jeszcze kilka dni temu gwizdał na meczu w naszej okręgówce...

To najlepszy (główny, promowany) od lat sędzia BOZPN. Tyle, że z Białej. No ale już sędziuje te mecze w 3 i 4 lidze od dawna, a okręgówke dla ddatkowej mamony jak ma wolny termin

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2012-08-30, 11:56   

Gadałem z kilkoma piłkarzami, nikt mu pochlebnej opiniii nie wystawia... W 1 połowie była ręka i powinien byc karny dla nas, w drugiej gwizdał jakieś dziwne faule, ktorych nie było (po jednej takiej sytuacji wlasnie Darek dostał dwa żółtka. Ciekawostka - sędzia powiedział do niego na per "gówniarzu")

Ale nie ma tez co zwalac wszystkiego na niego, bo np. nikt nie bronił Budze w 2 połowie trafić do bramki z kilku metrów gdzie miał czystą pozycje.

fredek889

Wysłany: 2012-08-31, 08:54   

http://lubgol.pl/news,570...iance-wieniawie

Ciekawe wzmocnienia w Lubliniance... Być może wpłynął na lepszą grę zespołu.

Czubek

Wysłany: 2012-09-02, 18:29   

Jest źle

R4obson

Wysłany: 2012-09-02, 19:34   

a będzie jeszcze gorzej Czarni Jasło łatwo się ograć nie dadzą więc możemy pomarzyć o punkcie co najwyżej

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-02, 22:18   

A więc się powtórzę.
1) Obrona dziurawa.
2) Wszystko zależy jak rozpoczniemy mecz. Jak dobrze to dobrze, jak źle to bardzo źle

i dodam: Mamy taki potencjał, że aby myśleć o wygrywaniu musimy wykorzystywać okazje na dużym procencie skuteczności. Dzisiaj było 4 sytuacje (liczę i poprzeczkę, chociaż to akurat fart) i 1 gol. Słabo.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2012-09-03, 13:46   

Ciekawe jak mecz by sie potoczył gdyby Botwina wykorzystał to sam na sam z pierwszych minut

fredek889

Wysłany: 2012-09-03, 17:06   

Czubek napisał/a:
Ciekawe jak mecz by sie potoczył gdyby Botwina wykorzystał to sam na sam z pierwszych minut

Myślę, że wygraliby. W sumie jeszcze przy stanie 0:2 była szansa na kontaktową bramkę tylko kolejna zmarnowana szansa tym razem Bugi. I może jeszcze o jakiś punkt byśmy mogli walczyć. A tak Przeworsk wykorzystał wszystkie możliwe akcje które stworzył w ciągu 25 minut i właściwie było już po meczu. Ofensywnie u nas to jeszcze nie wygląda to jeszcze tak źle w przeciwieństwie do defensywy. Dużo ożywienia z przodu dał Darek Dziewulski.

Do tej pory wszyscy przeciwnicy (oprócz Sanoka) byli w naszym zasięgu, teraz dopiero się zacznie granie z mocniejszymi ekipami typu Tomasovia, Avia, Izolator, Unia NS itd.. i tutaj wyrwanie punkcików będzie już sukcesem. To będzie cholernie ciężka runda... Musimy zdobywać punkty z takimi drużynami pokroju Przeworsk, Przemyśla, Radzynia, zwłaszcza u siebie, bo inaczej nie mamy co się łudzić że się utrzymamy.

Basler

Wysłany: 2012-09-04, 22:18   

Tak z ciekawostek : bramkarzem naszego najbliższego rywala-Czarnych Jasło był kiedyś obecny minister sprawiedliwości - Jarosław Gowin.

http://www.platforma.org/...udzie/pokaz/431

fredek889

Wysłany: 2012-09-08, 19:01   

Kolejna porażka... chociaż chłopaki walczyli do końca o tą honorową bramkę. Nie wiem ale z tą defensywą będzie nam na prawdę cholernie ciężko o punkty. Z przodu natomiast są sytuacje za to mizerna skuteczność... Na jakiekolwiek wzmocnienia obrony raczej nie można już liczyć, poza tym w klubie bieda aż piszczy. Może powinno się spróbować z klasycznym ustawieniem 4-4-2... ??

Czubek

Wysłany: 2012-09-08, 19:45   

cos na pewno trzeba zmienic...

kuki

Wysłany: 2012-09-09, 11:35   

musimy coś zmienic , bo ciezko bedzie ale może w meczu z Izolatorem sie w koncu przełamią , no gdzie zdobywać punkty jak nie u siebie , musimy punktowac u siebie

fredek889

Wysłany: 2012-09-09, 17:20   

Lublinianka chyba łapie wiatr w żagle i wygrywa na wyjeździe z najbliższym naszym rywalem Izolatorem (nam do tej pory nigdy w III lidze jeszcze się nie udało wygrać!!). Nie wiem ale jeśli nie będzie 3 pkt, to brak mi słów.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-09-09, 23:13   

Podlasie zremisowało i też nas wyprzedziło. Co gorsza, że mecze z Białą i Radzyniem mamy na wyjazdach. Zrobiło się nieciekawie.

Co do zmian jest taki problem, że mamy tylko 5 obrońców + 6 kontuzjowany Bulak. W Jaśle nie grał Szlaski, więc już w ogóle nie było żadnego manewru :/

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-01, 22:59   

Jakiś komentarz do niedzielnego meczu? Chyba jakieś zmiany były w ustawieniu? Kierych grał na obronie czy trójką grali?

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2012-10-02, 08:12   

W sumie to był jako tako przemeblowany skład. Osial w bramce, Kierych w środku obrony, Kachniarz od początku na lewym skrzydle, w zasadzie tylko jeden defensywny pomocnik bo Seba Matuszewski i w środku drugiej linii Dziewul i Buga, no i w ataku Artur Gaj. W dodatku zmiana kapitana w drużynie.

To co się stało na początku meczu chyba wszyscy znamy... Szkoda bo Artur nawet sobie zbyt wiele nie pograł. W sumie pomimo, że grali przez niemalże całe spotkanie w 10 to walczyli, jakby nie było doprowadzili nawet do wyrównania.

Kierych moim zdaniem zagrał najlepszy mecz ze wszystkich graczy Orląt. Na prawdę postawienie go w środku obrony nie było złym pomysłem. I być może trener powinien spróbować w kolejnych meczach stawiać na niego na tej pozycji.... tylko że niestety wówczas w drugiej linii odbiór piłki wygląda dramatycznie. Grający właściwie sam na tej pozycji Seba Matuszewski sobie w ogóle nie radził. Do tego miał masę niecelnych podań. Na skrzydłach Michał Botwina potrafił dryblować z 3-4 zawodnikami Unii na małej przestrzeni ale co z tego jak dalej nie ma nawet komu dobrze zagrać. Natomiast niezłą zmianę dał Robert Wołoszka. Wszedł w mecz bez kompleksów i na prawdę kilka razy popisał się niezłymi akcjami, dryblingiem może powinien częściej dostawać szansę gry. Tym bardziej że Kiryło kontuzjowany, a Kachniarz nie potrafi się odnaleźć w 3 lidze.

Kadra chyba mocno się zwężyła (przez kontuzje?) bo nawet za bardzo nie miał trener wyboru przy dokonywaniu zmian. Natomiast sam raczej na spokojnie oglądał mecz, bez jakiegoś pokrzykiwania, wychodzenia z ławki trenerskiej...

Dain

Wysłany: 2012-10-02, 08:33   

Szkoda, że kadra jest okrojona. Sama rywalizacja o pozycję w drużynie jest dobra bo każdy trenuje na pełnych obrotach.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-09, 10:08   

Wiem, że postanowiliście tego nie komentować ale no... trzeba.

W Mielcu z obrońców zagrali Jaszczyński i Szlaski. Plus Kierych przemianowany. Nie wiem jakie było ustawienie. Czy grali trójką czy Matuszewski też grał w obronie. No ale to jest dramat o którym pisałem już dawno, że nie dosć że nie mamy dobrych obrońców, to nie mamy ich w ogóle!

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Czubek

Wysłany: 2012-10-09, 12:52   

yy...nie bede tego komentowal.

fredek889

Wysłany: 2012-10-09, 16:16   

To prawda, praktycznie defensywa u nas nie istnieje... W sumie to pewien paradoks, bo w IV lidze zawsze wyróżnialiśmy się skuteczną defensywą, a w III lidze to jest już masakra. Owszem to prawda III liga jest pewnym przeskokiem, ale nie do przesady, przecież graliśmy w spotkaniach pucharowych z III ligowcami i jakoś ta defensywa sobie radziła. No nie wiem, ale to wszystko się rozpadło jak domek z kart. Już od początku sezonu brakowało nam jednego solidnego wzmocnienia w defensywie i teraz nam się to odbija... Niemalże wszystko trzeba budować od początku. Współczuję trenerowi, bo na prawdę nie ma nawet żadnej możliwości do robienia roszad w składzie.

Dain

Wysłany: 2012-10-09, 20:22   

W parze z defensywą idzie także ofensywa. Nie zdobyliśmy żadnej bramki na wyjeździe!

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-13, 09:48   

http://www.orleta.lukow.p...z_avia_swidnik/

W niedzielę z Avią i tak z nudów przeglądając statystyki za mojego życia oni nigdy u nas nie wygrali. Najczęściej się mierzyliśmy w IV lidze. W latach 90tych Avia grała zwykle wyżej. Nie wiem jak to było w sezonie 85/86 gdy graliśmy w III lidze, ale zapewne wtedy wygrali bo byli najlepsi w całej lidze, a my najsłabsi z zaledwie 9pkt. Oby historia się nie powtórzyła.

Jeszcze jedna ciekawostka. W sezonie 02/03 była reorganizacja ligi polegająca na zmniejszeniu IV ligi do 16 drużyn, zatem spadało aż 7 drużyn. Na kolejkę przed końcem Orlęta miały zapewnione 3 miejsce, a Avia miała 2pkt przewagi nad strefą spadkową, ale konfiguracji była masa. Walczyły Bełżyce, Dorohusk, Chełmianka, Hetman II i Avia. Ale Avii wystarczał remis.

Do przerwy:
Orlęta-Avia 1:0
Lublinianka-Hetman II 0:1
Unia Bełżyce-Chełmianka 0:2
Granica Dorohusk-Czarni 1:0

I Avia była za burtą, a zostawały Chełmianka, Granica i Bełżyce (lepszy bilans z Avią) . W 50 minucie było 2-0 dla Orląt. Skończyło się na 2:2 Ostatecznie Unia wygrała z Chełmianką 4:3 ale bramki rozstrzygające padały w podobnych minutach co w Łukowie, więc Avia tego wiedzieć nie mogła. Ot taka kolejka cudów.

Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, Orlęta po prostu stanęły w II połowie. Jobów dostali.

Za remisik Avia jakby się odwdzięczyła w 2008/2009 kiedy wygraliśmy 1:0 (także gol w końcówce) i przedłużyliśmy nadzieje na utrzymanie w III lidze. Niestety nam się nie udało.

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2012-10-13, 15:58   

Już myślałem, że jednak Radzyń faktycznie zaczął coś grać po tej zmianie trenera, prowadzili 2:0 z Lublinianką by później w 15 minut stracić 3 bramki i ostatecznie przegrać mecz :D Cóż przed derbami zapewne sytuacja w dole tabeli raczej się nie zmieni i będziemy grać kolejny derbowy mecz o ''6 pkt''. Natomiast Lublinianka, która miała beznadziejny start sezonu teraz atakuje już środek tabeli i tym samym ma coraz większe szanse na utrzymanie. Trochę taka przeciwstawna sytuacja do Orląt, które miały start całkiem niezły jak na beniaminka by później to wszystko totalnie się posypało.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-13, 16:03   

Jakby się jutro udało wyszarpać remisik to byśmy w niezłych nastrojach pojechali do nich. Ale czy to realne...

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

fredek889

Wysłany: 2012-10-13, 16:19   

Dev napisał/a:
Ale czy to realne...

Najgorsze jest to, że nawet nie mamy kim grać w tej obronie. Już nie chodzi o to, że mamy zbyt słabych obrońców, tylko braki kadrowe powodują że jest nawet ciężko sklecić tą czwórkę do gry w obronie... A Avia ma bardzo silną ofensywę. Jestem ciekaw jakim ustawieniem zagramy jutro, teraz wypadł mi.n Paweł Szlaski za czerwień. Ale raczej niczego nowego nie można się spodziewać, bo trener Grula nie ma w ogóle pola manewru odnośnie roszad. I trudno powiedzieć czyja to wina, że mamy tak wąską kadrę.

Dev
Romantyk futbolu

Wysłany: 2012-10-13, 17:27   

fredek889 napisał/a:
I trudno powiedzieć czyja to wina, że mamy tak wąską kadrę.

słowo klucz :D

[nie mogłem się powstrzymać]

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!

Radzio

Wysłany: 2012-10-14, 17:51   

Dzisiaj nie zagrał Włodek, Buga i ktoś jeszcze.. Dziś rano do klubu przyszło pismo z informacją, że zmieniły się potrzebne dokumenty wymagane do rozegrania meczu. Nasi przyjezdni piłkarze nie wiedzieli o tym i przyjechali bez tych dokumentów. Ciekawi mnie dlaczego Avia jakoś o tym wiedziała i grała pełnym składem..
Co do nowego "bramkarza"... wybaczcie, ale to już ja lepiej bronię :D

Odpowiedz do tematu