Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeżeli posiadasz już konto.                         


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Skuter
2010-08-01, 19:30
IV liga lubelska 2009/2010
Autor Wiadomość
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-25, 15:41   IV liga lubelska 2009/2010

Temat o IV lidze w najbliższym sezonie. Wieści z ligi, innych drużyn.

Skład ligi prawie jest znany:
http://orleta.lukow.pl/Ne...ga_1niewiadoma/

Ostatnią drużyną będzie prawdopodobnie Victoria, bo nikt inny z naszego regionu sie nie nadaje. Ciekawie zakończył mecz Włodawianka - Chełmianka. Przerwany w 80 minucie przy stanie 0:2 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko. LZPN zweryfikował wynik jako obustronny walkower.

Tym samym z ligi spadła Włodawianka, a utrzymała się Sparta Rejowiec, czyli tak jak wynikało z rozstrzygnięć na boisku.

Co sądzicie o lidze w najbliższym sezonie?
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-25, 16:28   

Myślę że faworytem w nadchodzącym sezonie będzie Chełmianka. Nie można również lekceważyć zespołów pochodzących ze wsi, sądzę że co najmniej jedna z nich będzie w czołówce. Jeśli chodzi o nasze Orlęta, no to muszą szybciej zajść jakieś zmiany personalne i zacząć w końcu przygotowania do sezonu. Na pewno nie będzie łatwo, być może 6-7 zawodników odejdzie. Raczej jakiś transferów nie można się spodziewać, bo ich miejsce zajmą juniorzy... Tylko że na kilku pozycjach np. bramkarza może być problem z obsadą.... Andrzeja Olszewskiego już nie będzie, a Radek Liczewski być może też zmieni klub. No cóż teraz tylko czekać co wymyśli w tej sytuacji nasz zarząd....
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-25, 17:11   

No właśnie tak sobię mysle, kto ma z tej IV ligi awansować jak nie my ? Chełmianka na pewno będzie się liczyć, ale po za tym..? Piotrowice to chyba jednak za słabe by były na 3 ligę, to samo te Sole różne. Bełzyce skończyły sezon na 4 miejscu, ale też coś mi sie nie chce wierzyć, żeby chcieli sie bic o awans.
Może Start Krasnystaw? No i też myślę, że Łada będzie chciała powrócić.
Także wg mnie w walce o awans liczyć się będą te 4 drużyny: Orlęta, Chełmianka, Łada, Start.
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

  
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-25, 18:29   

Jeśli Orlęta nie będą walczyć o awans to to będzie kompromitacja. Start nie po to zbudował taki stadion by siedzieć w 4 lidze... Chełmianka też powinna powalczyć o awans. Wioski o 3 ligę nie będą się bić bo nie mają tyle funduszy by jeżdzić do izo czy karpat
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-25, 18:37   

Czubek, nie lekceważyłbym Unii Bełżyce :P bardzo prawdopodobne że ciekawa drużynka zostanie tam stworzona.
 
kamm

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: 2009-06-25, 19:47   

a tak szczerze, to powiedzcie z czym my mamy awansowac do tej 3 ligi? z zasyfionym stadionem i tymi halami wygladajacymi jak murzynska wioska? z zarzadem ch. wartym i zawodnikami ktorym albo nie chce sie biegac, albo nie maja czasu trenowac? na obecna chwile wg mnie nie zaslugujemy na 3cia lige i watpie aby to sie w ciagu roku zmienilo. niestety
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-06-26, 08:11   

to fakt...bazę do trenowania i rozgrywania meczów mamy w kiepskim stanie... Już dużo innych klubów w tej IV lidze, które ma lepsze warunki, a w III lidze to nasz klub prezentował się jak kopciuszek wśród innych klubów pod tym względem. W Siedlcach budować będą nowy stadion dla Pogoni, w Radzyniu mają już bardzo nowoczesny obiekt. Nieźle po tym względem jest również w Białej Podlaskiej. Można by jeszcze wymieniać wiele innych klubów, które mają lepiej niż nasze Orlęta.... Ale no cóż co można na to poradzić... Nowoczesny stadion miał być już bardzo dawno i nic z tego nie wyszło... Ale sam stadion nie zależy od dobrej gry drużyny...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 16:06   

Mam pytanie: Czy wiadomo kiedy będzie ustalony terminarz rozgrywek na przyszły sezon??
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
andrzej

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 459
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 16:13   

fredek899 napisał/a:
Mam pytanie: Czy wiadomo kiedy będzie ustalony terminarz rozgrywek na przyszły sezon??


To zależy od Lubelskiego ZPNu, ale większość lokalnych związków już podała terminarze, więc powinno być w przyszłym tygodniu. ;) Jak tylko się pojawi to będzie dostępny tutaj: http://www.90minut.pl/lig...n=75&id_okreg=2
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 17:50   

Zwlekają bo kolejna drużyna myśli o rezygnacji z gry. Tym razem Olender Sól
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
rafal_7cfc

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 0
Wysłany: 2009-07-12, 20:05   

Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy moża tranować w Orlętach Ł. junior starszy ? Które macie miejsce, bo jestem zainteresowany grą. Pozdrawiam!
 
rafal_7cfc

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 0
Wysłany: 2009-07-12, 20:05   

Oczywiście chciałbym grać w klubie ;)
 
Dezi


Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 628
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 20:53   

rafal_7cfc napisał/a:
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy moża tranować w Orlętach Ł. junior starszy ? Które macie miejsce, bo jestem zainteresowany grą. Pozdrawiam!
Pójdź do klubu i się zapytaj, bo to jest forum kibicowskie :)
_________________
Wierni klubowi
Wierni miastu
Choćby nas było kilkanastu!
Orlęta Łuków!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 21:05   

rafal_7cfc napisał/a:
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy moża tranować w Orlętach Ł. junior starszy ? Które macie miejsce, bo jestem zainteresowany grą. Pozdrawiam!


Jeśli chodzi o miejsce to juniorzy starsi zdobyli mistrzostwo I ligi Województwa Lubelskiego... Jeśli chodzi czy można grać? To raczej trzeba by pójść do klubu i najlepiej dowiedzieć się jaka jest sytuacja, bo teraz będą mieli nowego trenera ( bo dotychczasowy trener przejął teraz seniorów) i sądzę że powinieneś się dowiedzieć kiedy będzie zaplanowany najbliższy trening. Wtedy będziesz mógł przyjść, pogadać z trenerem i może będziesz miał szanse zaprezentowania swoich umiejętności...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
rafal_7cfc

Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 0
Wysłany: 2009-07-12, 21:07   

ok dzięki wielki, a móglbyś mi dac jakies info do klubu, żeby się skątaktować ?
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 21:17   

Dev napisał/a:
Zwlekają bo kolejna drużyna myśli o rezygnacji z gry. Tym razem Olender Sól


Jeśli Olender się wycofa z rozgrywek to w takim razie kolejny spadkowicz z ubiegłego sezonu, czyli chyba Włodawianka się utrzyma??
A tak poza tym to jeśli chodzi o naszych rywali w IV lidze to wiem, że Lublinianka ma bardzo złą sytuację finansową...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 21:22   

rafal_7cfc napisał/a:
ok dzięki wielki, a móglbyś mi dac jakies info do klubu, żeby się skątaktować ?


Tu masz link, tu są informacje o klubie. Jest podany numer telefonu itd
http://orleta.lukow.pl/Orleta/
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-12, 22:02   

fredek899 napisał/a:
Dev napisał/a:
Zwlekają bo kolejna drużyna myśli o rezygnacji z gry. Tym razem Olender Sól


Jeśli Olender się wycofa z rozgrywek to w takim razie kolejny spadkowicz z ubiegłego sezonu, czyli chyba Włodawianka się utrzyma??
A tak poza tym to jeśli chodzi o naszych rywali w IV lidze to wiem, że Lublinianka ma bardzo złą sytuację finansową...


Tak. Włodawianka jest pierwsza w kolejności ale z tym Olendrem to nic pewnego. A Lublinianka ma od lat kłopoty. Ma za to ciekawą perspektywiczną drużynę, z którą będzie ciężko wygrać.

@ Chłopaki edytujcie posty, zamiast pisać jeden pod drugim :)
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 11:49   

http://stalowcy.com/news.php?readmore=1334 - :eek:

istniała by możliwośc na powrót Orląt do 3 ligi ?? :D
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 12:19   

Teraz zamieszanie związane kto i gdzie będzie grał? dotarło nawet do niższych klas rozgrywkowych... Trudno jest coś powiedzieć na ten temat, ale sądzę że jeśli Motor będzie dalej grał w I lidze, to w II pozostanie Nida , która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 15:07   

Fredeksie zgadza sie, z tym, ze podobno Nida nie chce grac w II Lidze, ze wzgledu na problemy finansowe. Gdyby zespol z Pinczowa nie zglosil sie po licencje a Stal Poniatowa otrzymala by ja to wtedy zespol z Poniatowej gra w II a Orzezl Przworsk w III, a my przez gównojebół z zespołu nie utrzymamy sie.
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 17:51   

Hmmm, Poniatowa to chyba w lubelskim jest, więc musi byćpo równo z danych województw drużyn, więc(!) to chyba Orlęta by poszły w górę? Tak mi się wydaje. :P
_________________
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 19:24   

Gdzie jest napisane, że musi być po równo? Przy reorganizacji rozgrywek tak było, a teraz liczy się wynik sportowy.
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 19:56   

a po co nam III liga jak nie mamy drużyny na tą klasę rozgrywkową?
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 20:20   

and1 napisał/a:
a po co nam III liga jak nie mamy drużyny na tą klasę rozgrywkową?


W sumie to prawda. Poza tym jak to w końcu będzie, czyli jakie są warianty, kto gdzie będzie grał? itd niech się wypowie ktoś zorientowany w tym temacie, bo gdybanie i robienie nadziei nie ma tu sensu.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 21:09   

SaqieV napisał/a:
Hmmm, Poniatowa to chyba w lubelskim jest, więc musi byćpo równo z danych województw drużyn, więc(!) to chyba Orlęta by poszły w górę? Tak mi się wydaje. :P
Oszalał ?
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 21:12   

Wg mnie...
Motor utrzymuje się, lub Otwock awansuje (przegrał baraze z astrzebiem) = utrzymanie sie Nidy Pinczów, ale trzeba pamietac ze w II lidze sa licencje, czyli gdy Nida nie zwroci sie o licencje to szanse na II lige ma STAL Poniatowa. Stal sie utrzymuje = utrzymanie sie Orła Przworsk, poniewaz Stal zwalnia jedno miejsce w III lidze.

Tak to wygląda od strony prawnej.
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 21:14   

Panowie a tak na marginesie dobre cuda sa z Tym Krawczykiem z Konstancina. Podobno chlopak lub szalec, ale nie tylko na boisku. Tak wiec moze trzeba bedzie zorganizowac jakies patrole kibicowskie po łukowskich barach
 
AdaśUKF


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 357
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 21:50   

no i zamówmy w Łuksji mundury z napisem na plecach:Kibicowska Kontrola Piłkarzy (KKP) 8)
_________________
Chuj z gospodarką, chuj z bezrobociem. Najważniejsza jest kara za transparent na płocie
 
czaki90

Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 22:16   

Cytat:
Wg mnie...
Motor utrzymuje się, lub Otwock awansuje (przegrał baraze z astrzebiem) = utrzymanie sie Nidy Pinczów, ale trzeba pamietac ze w II lidze sa licencje, czyli gdy Nida nie zwroci sie o licencje to szanse na II lige ma STAL Poniatowa. Stal sie utrzymuje = utrzymanie sie Orła Przworsk, poniewaz Stal zwalnia jedno miejsce w III lidze.

Tak to wygląda od strony prawnej.


Ale co to ma do Orląt? Nawet, gdyby to dotyczyło Orląt i stałoby się tak jak napisałeś ja bym nie przystał na powrót do III ligi, z taką drużyną nie mamy tam czego szukać.
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-16, 22:20   

Czaki nie martw sie. Nawet gdybyśmy sie utrzymali to nie bylibysmy najgorszym zespolem... O opuszczenie czerwonej latarni bilibysmy sie ze Spomlekiem
 
SaqieV

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 717
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-17, 00:03   

czaki90 napisał/a:
Nawet, gdyby to dotyczyło Orląt i stałoby się tak jak napisałeś ja bym nie przystał na powrót do III ligi


Haha! :D

Sorry nie mogłem się powstrzymać :D :offtopic:
_________________
  
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-17, 18:35   

StaryByk napisał/a:
Wg mnie...
Motor utrzymuje się, lub Otwock awansuje (przegrał baraze z astrzebiem) = utrzymanie sie Nidy Pinczów, ale trzeba pamietac ze w II lidze sa licencje, czyli gdy Nida nie zwroci sie o licencje to szanse na II lige ma STAL Poniatowa. Stal sie utrzymuje = utrzymanie sie Orła Przworsk, poniewaz Stal zwalnia jedno miejsce w III lidze.

Tak to wygląda od strony prawnej.

Zarząd Stali postanowił że w III lidze będą grali.
 
Czubek


Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-17, 20:48   

http://orleta.lukow.pl/Ne...minarz_iv_ligi/
_________________
Będziemy dopingować Was ze wszystkich naszych sił...
Będziemy z Wami zawsze aż do końca naszych dni...

 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-18, 10:12   

and1 napisał/a:
StaryByk napisał/a:
Wg mnie...
Motor utrzymuje się, lub Otwock awansuje (przegrał baraze z astrzebiem) = utrzymanie sie Nidy Pinczów, ale trzeba pamietac ze w II lidze sa licencje, czyli gdy Nida nie zwroci sie o licencje to szanse na II lige ma STAL Poniatowa. Stal sie utrzymuje = utrzymanie sie Orła Przworsk, poniewaz Stal zwalnia jedno miejsce w III lidze.

Tak to wygląda od strony prawnej.

Zarząd Stali postanowił że w III lidze będą grali.


Widać jaka bieda panuje na ścianie wschodniej. Nida Pińczównie chce grać w II lidze, Stal Poniatowa podobnie- wiadomo z jakich względów. Nie sądzę żeby ŁKS Łomża z juniorami w składzie chciał zagrac w w/w klasie rozgrywkowej. Za jakiś czas może się okazać, że miejsce będzie, ale chętnych brak na grę w 3 klasie rozgrywkowej.
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-23, 10:32   

Wisłoka Dębica jest w beznadziejnej sytuacji finansowej. Ma problemy z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Przez te problemy prawdopodobnie nie otrzymają licencji na grę w III lidze. W takim razie Wisłoka zostanie zdegradowana, a utrzyma się Orzeł Przeworsk...
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
  
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-23, 13:10   

fredek899 napisał/a:
Wisłoka Dębica jest w beznadziejnej sytuacji finansowej. Ma problemy z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Przez te problemy prawdopodobnie nie otrzymają licencji na grę w III lidze.


Przed chwilą rozmawiałame z kolegą z Dębicy, który twierdzi, że mają problemy ale wystartują w lidze. Tak więc trochę ściemy jest na naszym forum.
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-23, 14:04   

PZPN wysłał pismo do GLKS NADARZYN, czy zespół jest zainteresowany grą w II lidze. Przypomnę, że GLKS przegrał baraże o II ligę. Takiej propozycjo mozna sie spodziewać, biorąc pod uwagę, że Nida Pińczów nie chce się utrzymać.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-24, 15:03   

ta nasza IV liga to będzie jedna wielka niewiadoma. Wszyscy typują nas i Starcik, ale nie zdają sobie sprawy kim my będziemy grali. Ja spodziewam się jakiejś niespodzianki. Bo skoro liga będzie słaba, to wcale nie będzie tak trudno zmontować komuś dobrą drużyną. Mogłyby to być Orlęta...
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
fredek889


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 902
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-24, 17:53   

Tylko co z tego że IV liga w tym sezonie będzie słaba, skoro u nas jest mocno odmłodzony skład. Szczerze mówiąc to nie liczę za bardzo na awans, ze względu na brak wzmocnień na kilku pozycjach. A juniorzy jak sami widzieliście- jest tylko kilku którzy sobie dają radę w drużynie seniorów... Moim zdaniem w walce o awans liczyć się będzie Chełmianka, może Start Krasnystaw, ale również myślę że pojawi się pewna niespodzianka i któryś z teoretycznie słabszych zespołów będzie wysoko np. Huragan , Lewart lub Olender.
_________________
EEEEEŁŁŁŁŁ...... KKKKAAAAAAAA...... EEEEEESSSSSSS..... ŁKS , ŁKS, ŁKS
 
and1

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 253
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-24, 18:58   

Unia Bełżyce może sporo namieszać...
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-25, 00:07   

Po tych "wzmocnieniach" możemy liczyć na środek tabeli
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-28, 12:35   

Ponoć jeszcze Hetman Żółkiewka myśli o wycofaniu. W jego miejsce weszłaby Włodawianka i mam nadzieje, ze się tak stanie :mrgreen:
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-28, 15:26   

Na pewno Włodawianka organizacyjnie jest lepiej przygotowana od Hetmana. Trafiliśmy do ligi bardzo profesjonalnej, w której beniaminkowie (Victoria, Hetman) nie mogą sie doczekać debiutów w elitarnych rozgrywkach.
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-28, 15:48   

tak gwoli prawdy przed Włodawianką propozycje dostanie Brat Siennica Nadolna (przynajmniej z nazwy godny następca Hetmana Żółkiewka :D ) ale oni raczej też nie dadzą rady
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
Dev
Romantyk futbolu


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 2644
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-28, 18:22   

jednak Hetman wystartuje. A szkoda :) Oj słaba będzie ta liga, oj słaba. Jeżeli są drużyny, które mają problem z wystartowaniem
_________________

ORLĘTA ŁUKÓW na zawsze!
 
StaryByk

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-28, 21:10   

Przez rok bylismy w "elicie" i nawet nie wiedzieliśmy, że w czeluściach (IV liga) graja - mogą grac zespoły "mało" prosefjonalne.
 
Radzio


Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 893
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-07-29, 07:24   

Dev napisał/a:
tak gwoli prawdy przed Włodawianką propozycje dostanie Brat Siennica Nadolna (przynajmniej z nazwy godny następca Hetmana Żółkiewka :D ) ale oni raczej też nie dadzą rady


Jeśli Siennica zagrała w 4 lidze to był by to dla nas mecz przyjaźni bo gdy juniorzy co roku jezdza na turniej do Krasnystawu to właśnie tam się zatrzymują :) taka tradycja :P
_________________
W Łukowie bez zmiany - ORLĘTA PANY !!!
 
Basler

Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 194
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-08-14, 15:51   

Dla mnie faworytem ligi jest Chełmianka, no i sporo kasy mają w Krasnymstawie, ale jakoś nie wydaje mi się aby dali radę. A Unia Bełżyce w III lidze? Jeszcze ze dwa sezony wstecz zajmowali każdy ich lał w IV lidze jak chciał!
 
Skuter


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 2362
Skąd: Łuków
Wysłany: 2009-08-14, 16:06   

Basler napisał/a:
Jeszcze ze dwa sezony wstecz zajmowali każdy ich lał w IV lidze jak chciał!

Oprócz Orląt, które się z nią kompromitowały...
_________________

Mijam wielu, bardzo wielu smutnych ludzi.
A kilka metrów obok, na środku ruchliwego chodnika,
klęczy kilkunastoletni chłopiec z triumfalnie wyciągniętymi ramionami.
Nikogo nie widzi. Jest w ekstazie.
Klęczy i krzyczy na całe gardło - ORLĘTA ŁUKÓW !!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template TeskoRed v 0.4 modified by Nasedo
Wersja forum PDA/GSM