Pełna treść newsa
Niedziela, 1 kwietnia 2018 06:42; autor: Dev
Ryszard Wałachowski prezesem ŁKS Orlęta Łuków

W piątek 23 marca odbyło się nadzwyczajne walne zebranie w łukowskich Orlętach. Po rezygnacji Adama Kulika z funkcji prezesa, członkowie klubu musieli się zmierzyć z wyborem nowego prezesa i uzupełnić skład zarządu.

Podczas wyboru nowego prezesa, padła tylko jedna kandydatura. Przemysław Wereszczyński zgłosił na  to stanowisko, dotychczasowego wiceprezesa ds. sportowych klubu, Ryszarda Wałachowskiego. Kandydat się zgodził, a Jego osobę poprało 59 członków Orląt.

Innym punktem zebrania był wybór nowych członków zarządu klubu. Zgłoszono trzy kandydatury, a miejsc do uzupełnienia było dwa. Decyzją członków klubu do zarządu Orląt weszli – Bogdan Smyk i Arkadiusz Pogonowski.

Ponadto, podczas walnego zebrania przyjęto sprawozdanie z działalności klubu w 2017 roku oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za 2017. Całość obrad nie obyła się bez emocji i słów, za które od razu przepraszano. W zebraniu ŁKS Orlęta Łuków według listy obecności wzięło udział 76 członków. Jednak nie wszyscy wytrwali do kluczowych głosowań, i do końca spotkania.

Przed nowym prezesem Orląt wiele wyzwań, szczególnie pod kątem organizacyjno-finansowym. Sportowo będzie rok to wielu emocji, oby emocji pozytywnych. O łukowskim sporcie i planach na 2018 więcej już niebawem, w rozmowie z nowym szefem największej organizacji sportowej w naszym powiecie, Ryszardem Wałachowskim.

Źródło: sport.lukow.pl

zdaniem czytelnikow serwisu
Najczęćciej czytane newsy
Robert Różański w trójce lubelskich trenerów
7 marca 2012 13:43, autor: Dev
Kolejna zmiana prezesa
31 lipca 2012 21:55, autor: Dev
Na Walnym bez niespodzianek. Relacja
21 czerwca 2011 20:59, autor: Dev
Jacek Jakubowski nowym wiceprezesem
13 listopada 2012 13:52, autor: Dev
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał